Fastcable X32, nabíjecí kabel CEE - Typ 2 (22kW, 32A, 3 fáze)

Fastcable X32, nabíjecí kabel CEE - Typ 2 (22kW, 32A, 3 fáze)

NOVINKA

Nabíjecí kabel pro elektromobil, 5 kolíková zásuvka CEE - Typ 2 (22kW, 32A, 3 fáze). Délka 5m nebo 10m.

19 990 Kč s DPH

16 521 Kč

Kabel s řídící jednotkou pro nabíjení elektromobilů ze zásuvek CEE 32A s maximálním výkonem až 22kW.

Tyto zásuvky jsou často používány v garážích rodinných domů či v průmyslových objektech, ale výrobci elektromobilů je opomíjejí. Mnohdy elektromobil podporuje nabíjení 1x32A nebo až 3x32A, ale výrobce k němu nedodává potřebné příslušenství. Proto nabízíme toto řešení.

Naše řešení kombinuje uživatelskou přívětivost se špičkovým zabezpečením. Přestože se jedná o nejmenší design na trhu s příslušenstvím pro 22kW nabíjení elektromobilů, spínací prvky jsou dimenzovány na více než 150% jmenovitého kontinuálního zatížení. Řídící elektronika kabelu navíc při každém zapojením provádí sebediagnostiku a pokud něco není v pořádku, signalizuje problém příslušným chybovým kódem. Mezi hlídané chybové stavy patří teplota zařízení, spečení spínacích prvků nebo vadné spínací tranzistory. Také se hlídá vstupní a výstupní síťové napětí a přerušení nulového i ochranného vodiče tak, aby se zabránilo poškození vozidla. A konečně také pokud by mělo dojít k únikovému proudu (RCD), elektronika automaticky odpojí přívod proudu, aby ochránila osoby a majetek na výstupu.

Žádná z těchto ochran ale nemá za úkol nahradit špatně zapojený přívod a po uživateli je i nadále vyžadováno, aby používal jen zásuvky splňující požadavky všech norem. Tyto ochrany slouží jako dodatečná ochranná vrstva.

Nabíjecí kabel je také doplněn o funkci nastavení požadovanéno nabíjecího proudu. To se hodí pro majitele aut, která tuto funkci nemají ve standardní výbavě.

Hlavní uplatnění najdou majitelé elektromobilů Tesla Model S (s TwinChargerem nebo s vylepšenou nabíječkou), Smart ED (s 22kW nabíječkou) a Renault Zoe, protože tato auta jsou schopna se nabíjet výkonem až 22kW. Kabel je ale také kompatibilní se všemi vozy využívajícími Evropsko-Americký standard IEC 62196-2 typ 2 (tzv. Mennekes).

Kabel umožňuje nastavení nabíjeciho výkonu v rozsahu 6A / 10A / 16A / 20A / 25A / 32A

Počet fází: 1 nebo 3 dle typu připojeného vozidla

Vhodné pro tyto typy elektromobilů:

Audi A3 Sportback e-tron
Audi A4 e-tron
Audi Q7 e-tron
BMW i3
BMW i8
BMW X5 eDrive
Mercedes-Benz B Electric Drive
Mercedes-Benz C350e
Mercedes-Benz S500
Porsche Cayenne S E-Hybrid
Porsche Panamera S E-Hybrid
Renault Kangoo Z.E. (Typ 2)
Renault ZOE
Smart fortwo electric
Smart BRABUS electric drive
Tesla Model S
Tesla Model X
VW e-Up!
VW e-Golf
VW Golf GTE
VW Passat GTE
Volvo C30 Electric
Volvo V60 Plug-In Hybrid
Volvo XC90

Přihlášení